Euro-medical – producent sprzętu medycznego

0
1224

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2011 r i od tej pory rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc   szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim a także wszelkim jednostkom medycznym jak również pacjentom oraz osobom indywidualnym. Z roku na rok rozwijamy nasza ofertę cenową, szukamy dla klienta nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet wygórowane wymagania. Współpracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w współczesne nowinki z rynku medycznego.  Setki konstruktorów oraz kadry inżynierskiej z całego świata mocno pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Mamy niezwykle zgrany i pragnący ciągłego rozwoju zespół handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt oraz aparaturę medyczną zważając na indywidualne wymagania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości finansowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez wiele lat na rynku krajowym przeprowadziliśmy miliony rozmów z klientami, toteż nasz zespół pracowników może nosić miano specjalistów pod każdym kątem. Potrafimy doradzić naszym klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim określony klient dysponuje.

Poznaj ceny sprzętu medycznego i aparatury medycznej w EURO-MEDICAL

Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze, dobrze więc posiadać podczas zakupów  dobrego doradcę, który będzie rozumiał wasze oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą Państwa budżet.  Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na krajowy rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, tysiące łóżek szpitalnych, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych hydraulicznych, wózków zabiegowych i innych sprzętów. A także duże ilości aparatury medycznej, między innymi kardiomonitorów, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, aparatów ktg oraz wiele,  wiele innych. Dziękujemy interesantom za zaufanie przez te wszystkie lata. Chcemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę cenową, szukać nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę internetową.  Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zapraszamy.

Zlokalizowani jesteśmy na samym południu Polski, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co pozwala nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu medycznego i aparatury, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji waszych zamówień, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji.  Jak wiemy termin wykonania jest ważnym czynnikiem jeśli chodzi o wybór sprzętu medycznego czy aparatury przez klienta.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy też poprzez stronę www, umieściliśmy na niej czatbota- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo.