Monitory Pacjenta importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

0
60

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: biuro@euro-medical.pl

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla krajowych oraz zagranicznych klientów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są monitory pacjenta. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to podstawowe urządzenia używane przez personel służby zdrowia do oceny stanu zdrowia pacjenta. Zazwyczaj kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, temp, ilość oddechów. W szczególności ich główne zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas trwania zabiegów czy operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W monitory pacjenta wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są na rynku również przenośne monitory pacjenta, które mogą być używane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach jak również z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Zobacz pełną naszą ofertę na naszej stronie www.
Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.