Wzmacniacze smaku do e-papierosa

0
198

E-papierosy są często wybieranym przez będących zwolennikami nowoczesnych technologii palaczy. Nie wymagają one potrzeby posiadania popielniczki czy zapalniczki, więc użytkownik nie musi obawiać się o pełne wyposażenie palacza. Źródłem energii jest ładowany akumulator, który warunkuje prawidłową pracę urządzenia. 

E-papierosy to szersza różnorodność dla palacza

Decydując się na wybór papierosów elektrycznych użytkownicy zazwyczaj decydują się na ten krok, ze względu na szeroki wybór dostępnych smaków liquidu. W zależności od preferencji palacza, może on zdecydować się na płyn o owocowym smaku lub bardziej wytrwanych walorach. E-papierosy, pozwalają również uwolnić się od obowiązku posiadania zapalniczki. Wbudowana bateria pozwala na użytkowanie urządzenia w każdych dozwolonych do tego warunkach, bez konieczności podpalania papierosa. Jest to wygodne rozwiązanie cenione szczególnie przez palaczy wykazujących sporą tendencję do zapominania.

Wzmacniacze tradycyjnego „smaku”

Zwolennicy bardziej tradycyjnych metod palenia, decydują się na aromaty do tytoniu. Aromaty te nie nadają się jednak do bezpośredniego wlania i użytku w papierosach elektronicznych. W celu uzyskania pożądanych przez aromaty do tytoniu efektów, należy wkładkę aromatyzującą włożyć do opakowania z papierosami. Po upływie około 30 minut do 3 godzin, aromat przeniknie przez strukturę papierosa nadając mu dodatkowych walorów smakowych. Wykorzystanie aromatów cieszy się popularnością wśród wielbicieli tytoniu. Pozwala to na osiągnięcie nowych walorów smakowych. Palacze utrzymują również, że wykorzystanie aromatów do tytoniu powoduje większą przyjemność z palenia.

Obecnie oferowanych jest wiele produktów mających na celu wzmocnienie walorów smakowych tytoniu oraz tradycyjnych papierosów. Stanowią one konkurencję dla papierosów elektronicznych. Jednak zarówno jeden jak i drugi produkt cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród palaczy szukających dodatkowych wrażeń z palenia wyrobów tytoniowych. Palacze mogą zdecydować się na różne wzmacniacze smaku np. miętowe, owocowe lub o smaku czekolady. Wszystko zależne jest od ich preferencji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.