Strona głównaMedycynaNa czym polega wampirzy lifting?

Na czym polega wampirzy lifting?

W wielu salonach medycyny estetycznej oferowany jest zabieg zwany wampirzym liftingiem. Nazwa ta brzmi dosyć intrygująco stąd też dużo osób poszukuje informacji na czym takowy zabieg polega. Wychodząc temu naprzeciw w niniejszym artykule odpowiadamy na tytułowe pytanie – na czym polega wampirzy lifting?

Wampirzy lifting – co to jest?

Wampirzy lifting to zabieg, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe. Jest to zabieg dedykowany dla osób zmagających się z alergiami. W ostatnim czasie zabieg ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony pacjentów.

Osocze bogatopłytkowe to preparat, który pacjent lub pacjentka uzyskuje z własnej krwi. Po pobraniu krwi ta jest odwirowywana i uzyskiwane są aktywne trombocyty. Do wykonania zabiegu wystarczy pobranie około 8-10ml krwi. Następnie pacjent otrzymuje odpowiednio dostosowany preparat w postaci osocza bogatopłytkowego. Całość nie powinna być bolesna. Raczej jest to standardowe ukłucie igłą jakie znamy z pobierania krwi.

Po wykonanym zabiegu pierwszych efektów można się spodziewać po około dwóch tygodniach. Po tym czasie zauważalna jest poprawa elastyczności skóry. Włókna kolagenowe są przebudowywane i tym samym następuje poprawa napięcia skóry.

Efekty po podaniu osocza bogatopłytkowego

Efekt działania wampirzego liftingu to między innymi reiwtalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekolotu lub dłoni. Ponadto, jest to skuteczna metoda działająca na niwelowanie zmarszczek, regeneracje skóry po zabiegach dermatologicznych oraz wypełnianie blizn potrądzikowych. Poza zbawiennym wpływie na skórę zabieg dobrze wpływa na włosy, dlatego jest stosowany przez osoby zmagające się ze zniszczonymi i pozbawionymi blasku włosami. Działa także u osób mających problemy z nadmiernym wypadaniem włosów.

Podsumowując, wampirzy lifitng to szybki i skuteczny zabieg, który działa zbawiennie na skórę. Jest to hit w salonach medycyny estetycznej i z pewnością dalej będzie lubianym zabiegiem przez osoby, które poszukują skutecznych i sprawdzonych rozwiązań.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły