Strona głównaUncategorizedPoznaj cenniki za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych.

Poznaj cenniki za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych.

Początkowe lata portalu Znany Księgowy nie zapowiadały sukcesu. Mieliśmy trudności z pozyskiwaniem klientów dla biur rozliczeniowych. Jednak ciężka praca z pasją, stu procentowym zaangażowaniem i stała nauka zasad marketingu doprowadziły, że dziś to sami klienci prywatni zgłaszają się do nas żebyśmy polecili im nasze zaprzyjaźnione biuro rozliczeniowe. Od nas otrzymujesz pomoc i wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej oraz na dalszych etapach firmy. Doświadczenie w zawodzie nabyliśmy zajmując się księgowością różnych instytucji (banki, jednostki samorządowe, branże przemysłowe, usługi remontów, budowlane, usługi ubezpieczeniowe, jednostki opieki zdrowotnej, restauracje, sklepiki, branże produkcyjne, stowarzyszenia, fundacje). Nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje i szeroką wiedzę zawodową, którą regularnie poszerzają , biorąc udział w kursach czy szkoleniach, dzięki czemu są w stanie zagwarantować usługi na wysokim poziomie.

Sprawdź naszą ofertę. Wypróbuj nasze biuro rachunkowe.

W naszej ofercie znajduje się wiele obszarów księgowości dla małych i średnich firm. Oferta biura rachunkowego obejmuje kompleksową obsługę księgowopodatkową oraz obsługę kadrowo – płacową Państwa firmy. Biuro rozliczeniowe prowadzi obsługę rachunkowopodatkową w zakresie: księgi handlowe; książka przychodów oraz rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, kadry oraz płace; deklaracje cit, pit oraz vat; ewidencja środków trwałych, porady w zakresie wyboru formy opodatkowania, rozliczenia z zusem, opracowanie sprawozdań finansowych – bilans, rachunek zysków oraz strat. Tworzenie planu kont dla nowo powstających działalności gospodarczych. W gestii biura rachunkowego jest wyliczenie i przesłanie do właściwego us deklaracji podatkowych swoich klientów prowadzonych w formie księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów, czy też ryczałtu ewidencjonowanego. Serdecznie prosimy o zapoznanie się z proponowanymi przez nasze biuro usługami księgowymi. Zapraszamy was do współpracy z naszym biurem rozliczeniowym. Kwota wynagrodzenia za przeprowadzenie postępowania podatkowego jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Pierwsza konsultacja przedstawiająca problem jest bezpłatna. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Czemu warto korzystać z outsourcingu tych usług? Powierzenie usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej jest nie tylko wygodne, ale poprawia też efektywność działania firmy i redukuje koszty prowadzenia działalności. Nie zwlekaj wiec z odkładaniem decyzji o podjęciu współpracy z naszym biurem rachunkowym. Pomogliśmy już dziesiątkom przedsiębiorców w całej Polsce tak wiec możemy pomóc również twojej firmie. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Wykonaj pierwszy ruch a resztę zostaw nam.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły