Strona głównaZdrowieWitariada 2022 - festiwal dla fanów zdrowego żywienia

Witariada 2022 – festiwal dla fanów zdrowego żywienia

Jeśli jesteś fanem witarianizmu warto zarezerwować czas od 14 do 17 lipca. W tym czasie będzie trwała trzecia edycja festiwalu Witariada. To wyjątkowe wydarzenie skupiające osoby, które stawiają na zdrowy styl życia i naturalne odżywianie. To czas, który łączy w sobie zdrowe odżywianie ze zdrowym duchem. W poniższym artykule dowiesz się więcej o tym wydarzeniu.

Gdzie odbywa się Witariada 2022?

Witariada 2022 odbędzie się w Gościńcu Wiecha, który mieści się w Kawęczynie. Dokładny adres to ul. Gościnna 20, 05-555 Tarczyn. To malownicze miejsce, które będzie podzielone na różne strefy. Na stronie https://www.witariada.com/informacje można obejrzeć szczegółową mapkę z poszczególnymi strefami.

Dla kogo jest festiwal Witariada 2022?

To wydarzenie dla osób fascynujących się zdrowym stylem życia. Odnajdą się na nim zarówno single jak i całe rodziny. Przygotowane zostały również atrakcje dla dzieci, które na festiwalu na pewno nie będą się nudzić. Udział w festiwalu może wziąć każdy nie ma tu ograniczeń wiekowych.

Wykłady, warsztaty, koncerty i moc innych atrakcji

Każdy dzień festiwalu będzie wypełniony ciekawymi wykładami, warsztatami, a także koncertami. Po za tym na festiwalu będzie promowany ruch i aktywność fizyczna. Znajdziesz tu również czas na medytację i rozwój duchowy. To czas, w którym będzie można oddać się w ręce specjalistów od jogi, medytacji czy tańca. Przygotowane będą również zajęcia z rytuałów tybetańskich i ćwiczeń interwałowych. Bogata oferta sprawia, że będzie to intensywny czas pełen niezwykłych doznań duchowych i fizycznych. Na wykładach będzie można posłuchać znane osoby, które zajmują się zdrowym i roślinnym odżywianiem. Wieczorową pora organizatorzy zadbali o to, by osoby o podobnych poglądach mogły się zintegrować przy ognisku. Mile widziana będzie gra na gitarze i wspólne śpiewy.

Smaczne witariańskie specjały

Na Witariadzie nie zabraknie również możliwości skosztowania pysznych potraw. To wyjątkowe wydarzenie dla wegetarian i witarian. Na festiwalu będzie działać specjalna kuchnia, dzięki której będzie można spróbować zdrowych potraw.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły